Deelnemers

Hieronder de lijst met deelnemers voor de editie van 2023. Deze lijst is een overzicht van de inschrijvingen die gedaan zijn op https://mijn.triathlonbond.nl/. De inschrijving is pas definitief na betaling.

NK Heren:
Jan Aarnoutse
Gerrit Alkema
John Berkeljon
Eric van Biemen
John Blok
Tonny Blom
Floris Boekema
Mike van den Breul
Daan van den Broek
Tjeerd Bruijn
Jim van der Burg
Maarten Caminada
Jurrien Rom Colthoff
Frans Cortenbach
Pim van Diemen
Michel van Dijk
Rutger op den Dries
Michel Elshof
Janne Englebert
Stephan van Eijk
Niels Esmeijer
Paul Folman
Lars de Gans
Frans Goedel
Erik van den Haak
Frank Hamelink
Koen Hartemink
Lars Heijnsdijk
John Heijsteeg
Jord Helderman
Jasper van Heusden
Koen Hijman
Jeroen Hijstek
Tom Hopman
Toine Hulshof
Ronald Hulsmann
Jesse van Hulst
Roel Jacobs
Andre Kerbof
Jaap Koetsier
Johan Knoll
Jeroen Korstanje
Raymond de Kuiper
Stefan Overmars
Marco Scholten
Joost Somsen
Arno Stolk
Tjarco Koppenaal
Casper Kwakkel
Hans van der Linden
Giel Meesen
Edward Meeuwisse
Cyril Mica
Peter-Jan Mol
Lars Möller
Rene Mulder
Martin Oosters
Tom Ostlender
Peter van Ravenswaaij
Niels Ros
Andre Schaap
Arnaud van Schie
Sietse-Jan Sietzema
Felix Smit
Jos Sneijders
Hans Stoutjesdijk
Erik-Simon Strijk
Gerard Terwissc
Mike Timmerman
Hein van Uffelen
Gert-Jan de Vast
Klaas Visser
Ewout Vlug
Mark Waaijenberg
Max van der Wal
Wilco van Wee
Jacco van der Wel
Menno Wiersma
Edwin Zuidgeest

NK Dames:
Cora Blankendaal
Dieuwertje Bax
Emma Boertjes
Miriam Celie-Verhoek
Anke de Boer
Susan Hijman
Joyce Keizer
Elise Kool
Dieske Kruisselbrink
Laura Kuiper
Janien Lubben
Loes Overeem
Annemieke Rademaker
Wanda Sloos
Silvia Stoop
Lisa Timm
Charlotte van Veen
Marliese Vollebregt
Leone de Voogd
Maaike Vooren
Marloes Vos
Astrid Wijnsma

Open Serie (VOL):
Niels van As
Chris Bal
Monique Barbiers Berlips
Harmen Bartelink
Rob Beks
Mathijs van Bemmel
Wouter van Bemmel
Anne van den Berg
Charles van den Berg
Jay Biharie
Vaughn Billingy
Jens Bloem
Max Blom
Daan de Boer
Wesley Bouman
Patrick Degenaar
Celine Delhez
Sofia Dupon
Olivier Dussine
Martijn van Dijk
Koen Donkers
Arjen Eijlers
Philip Eyckmans
Arie Franke
Mark van Gelder
Sebastiaan Gesquiêrre
Barend van der Giesen
Madeleine van der Giesen
Frank de Git
John Goossens
Maarten Groeneveld
Alfred Grootjans
Boy van den Ham
Maarten Haverkamp
Marcel Hazewindus
Dajo Heinen
Dylan Hoogendoorn
Tom Huijdts
Annemarieke Huisman
Hugo Jak
Robin Jans
Michel Klaasse
Anouk Klootwijk
Patrick Kok
Jeroen Kop
Suzanne Kortekaas
Maartje de Kort-Kuijsten
Angela Krijgsman
Andre Kozakiewicz
Rene Kuijer
Sander Kuipers
Thomas Kusnetsov
Mark van Loo
Sander Loos
Bart Loy
Bjorn Luchies
Virgill Mighorst
Corinna Mocking
Arnaud Mol
Lars Möller
Vasco Naudts
Niels van Ommeren
Gerard Omtzigt
Stanley Puijk
Mark Rimmelzwaan
Wim Roosendaal
Floris Rothman
Sebastiaan Rust
Rinke van Sante
Andre Schaap
Laura Scheffer
Olivier Schoemaker
Marloes Scholman-van der Meer
Marcel Schoolenberg
Oliver Skambraks
Kevin Splinter
Willem Struijs
Boris Tausic
Sietse Terpstra
Kay den Teuling
Danilo Thomas
Dominique Uittenboogaard
Albert van der Ven
Peter Verhelst
Bastiaan Verhoef
Erik Vervoort
Martijn van der Vis
Matthijs Visch
Erik de Vos
Alan de Vries
Sjoerd de Vries
Dave van der Vugt
Walus Wala
Simon Warta
Michaël Weymaere
Arno van de Wiel
Bas Wijnen
Wendy Woudenberg
Bram Jan Zuidema
Pim van der Zwet

Trio/Duo:
Team TFL
Team JWG (Jens Wordt Gesloopt)
Team Rob Wijfje
Team Sacha van der Schaaf