Deelnemers

Hieronder de lijst met deelnemers voor de editie van 2022. Deze lijst is een overzicht van de inschrijvingen die gedaan zijn op https://mijn.triathlonbond.nl/. De inschrijving is pas definitief na betaling.

NK Heren

1 Strijk Sven 35+
2 Wijnalda Dirk 45+
3 Egdom van Jorik 25+
4 Brons Milan 25+
5 Heldoorn Niek 20+
6 Overmars Stefan 35+
7 Doornbos Erik 40+
8 Paalman Martijn 35+
9 Nagel Daniel 40+
10 Olij Tristan 25+
11 Somsen Joost 20+
12 Fleming Colin 20+
13 Huisman Rick 20+
14 Kraaijeveld Sam 20+
15 Hanse Izak 25+
16 Hijman Koen 25+
17 Hoogervorst Jisk 25+
18 Hounjet Thomas 25+
19 Hulst van Jesse 25+
20 Lebouille Pim 25+
21 Ouden den Matthijs 25+
22 Rutten van Bryan 25+
23 Thissen Dylan 25+
24 Timmermans Stefan 25+
25 Breda van Joost 30+
26 Bruijn Tjeerd 30+
27 Burgt van der Tijmen 30+
28 Dasselaar Edwin 30+
29 Diemen van Pim 30+
30 Eijk van Rens 30+
31 Fokkens-Ancery Tom 30+
32 Franken Pascal 30+
33 Grote Beverborg Niels 30+
34 Hanon Gwenaël 30+
35 Heijnsdijk Lars 30+
36 Hopman Tom 30+
37 Kuin Peter 30+
38 Markusse Marijn 30+
39 Meens Jelle 30+
40 Meijer Michael 30+
41 Moonen Berry 30+
42 Ostlender Tom 30+
43 Reijerse Anton 30+
44 Sondermeijer Oscar 30+
45 Uffelen van Hein 30+
46 Veer de Wilbert 30+
47 Verboekend Remco 30+
48 Wensveen van Jelle 30+
49 Wesdijk Mark 30+
50 Borsten Maarten 35+
51 Franke Arie 35+
52 Galenkamp Henk 35+
53 Gemerden van Martijn 35+
54 Gijzen Jeroen 35+
55 Groenendaal Joffrey 35+
56 Haak van den Erik 35+
57 Hoep Rene 35+
58 Kooi Piter 35+
59 Lise Simon 35+
60 Pittens Cordy 35+
61 Schelvis Alex 35+
62 Schipper Dennis 35+
63 Sikkes Pieter 35+
64 Solleveld Christiaan 35+
65 Vergeer Vincent 35+
66 Wang Rui-Peng 35+
67 Welsink Melvin 35+
68 Bokkers Joost 40+
69 Boon Remi 40+
70 Boxma Kees 40+
71 Breul van den Mike 40+
72 Broeksma Michiel 40+
73 Brontsema Jelte 40+
74 Dam van Alan 40+
75 Dupree Rudy 40+
76 Gooskens Willem 40+
77 Helder van den Jeffrey 40+
78 Koppenaal Tjarco 40+
79 Kos Jeroen 40+
80 Leuven Michael 40+
81 Lucas Han Peter 40+
82 Peeters Thijs 40+
83 Picavet Stefan 40+
84 Popta van Wolter 40+
85 Roovers Thijs 40+
86 Schep Cees 40+
87 Siers Remko 40+
88 Vast de Gert-Jan 40+
89 Visser Jeroen 40+
90 Zanten van Johan 40+
91 Besseling Michel 45+
92 Boot Jan 45+
93 Bottema Anne Floris 45+
94 Burg van der Jim 45+
95 Derks Hugo 45+
96 Eijk van Stephan 45+
97 Hanegraaf Bjorn 45+
98 Heer de Leendert 45+
99 Kennis Twan 45+
100 Kleverlaan Ronald 45+
101 Kool Corné 45+
102 Korstanje Jeroen 45+
103 Mueller tm Tim 45+
104 Negerman Erik 45+
105 Olsthoorn Raymond 45+
106 Ouweelen van de Rinse 45+
107 Ozinga Tsjomme 45+
108 Schaik van Martijn 45+
109 Toorn van der Robert 45+
110 Valentijn Pascal 45+
111 Went Hugo 45+
112 Wezep van Hinke 45+
113 Wijnbergen Remko 45+
114 Alkema Gerrit 50+
115 Berendsen Wouter 50+
116 Bon van Bas 50+
117 Bouhuis Gerrit 50+
118 Brands Chris 50+
119 Breugem Berco 50+
120 Dijk van Stefan 50+
121 Dussine Olivier 50+
122 Gils van Onno 50+
123 Groot de Richard 50+
124 Guliker Harold 50+
125 Hijman Ton 50+
126 Hol-Penning Robert 50+
127 Ittmann Machiel 50+
128 Jansen Daniel 50+
129 Jonkers Piet 50+
130 Kamps Gerwin 50+
131 Kan de Chris 50+
133 Lebouille Paul 50+
134 Leeuwen van Eddy 50+
135 Meeuwisse Edward 50+
136 Mol Peter-Jan 50+
137 Oosters Martin 50+
138 Pfaff John 50+
139 Pingen Gert-Jan 50+
140 Pol van der Ron 50+
141 Rost Dave 50+
142 Schagen Jörgen 50+
143 Tricoli Luigi 50+
144 Weerd van de Gerard 50+
145 Wilde van der Leon 50+
146 Wilson Mark 50+
147 Zut Koos 50+
148 Band Ron 55+
149 Blokland Jan 55+
150 Blom Tonny 55+
151 Bommerson Bert 55+
152 Borsch Chris 55+
153 Elie Ton 55+
154 Farr Derek 55+
155 Hulshof Toine 55+
156 Kempen Ad 55+
157 Koning Bas 55+
158 Krijgsman Nico 55+
159 Kuiken Ben 55+
160 Laar van Henk 55+
161 Meier Henkjan 55+
162 Michiels Henk 55+
163 Pennekamp Walter 55+
164 Riksen Rob 55+
165 Schikhof Raimond 55+
166 Slot Paul 55+
167 Smits Pim 55+
168 Verbeek Peter 55+
169 Waaijenberg Mark 55+
170 Zwagemaker Bart 55+
171 Dequero Vazquez Manolo 60+
172 Dunnewijk Marc 60+
173 Egmond van Leo 60+
174 Haan de Richard 60+
175 Hijstek Jeroen 60+
176 Simons Peter 60+
177 Voogd de Willem 60+
178 Vosmeer Dick 60+
179 Wijfje Rob 60+
180 Wijk van Aart 60+
181 Commandeur Dick 65+
182 Kraak Harry 65+
183 Schell Ben 65+
184 Wijk van Hans 70+
185 Besten Dylan
186 Funnekotter Max
187 Prakken Richard
188 Spoel van der Dennis
189 Plat Jetze

NK Dames 

249 Visser Els 30+
250 Eversdijk Ilona 30+
251 Lubben Janien 35+
252 Eelkema Ingrid 40+
253 Most van der Sophie  25+
254 Stevens Morena 25+
255 Rooij van Britt  30+
256 Zee Van der Lotte  30+
257 Boer de Marlene 30+
258 Bax Dieuwertje 35+
259 Smeets Sandra 40+
260 Gerbrands Andrea 40+
261 Vliegen Annemieke 40+
262 Hiemstra Yvonne 45+
263 Hijman Susan 45+
264 Egmond van Liane 45+
265 Moorman Priscilla 45+
266 Offringa Theresia  45+
267 Beek van Debby  45+
268 Knijnenburg- van Gelder Corina  50+
269 Haakma Marleen  50+
270 Boschker-Post Gea  50+
271 Duurland Katja 45+
272 Wallinga Jeike 50+
273 Panjer Hilly 50+
274 Breur Audrey 50+
275 Pouw-Kuiper van der Paula 50+
276 Lebouille Jeannette 50+
277 Gorter-van Diemen Diana 50+
278 Brinke ten Jolanda 50+
279 Kant Marianna 50+
280 Hol Tiny 55+
281 Arkema Annemarie 50+
282 Wilms Ellen 50+
283 Wijnsma Astrid  55+
284 Zilverentant Jacoline  55+
285 Berg van den Ineke 60+
286 Poll van de Mieke 60+
287 Haas Ingrid 60+

Open Serie 

301 Andriese Michel
302 Appeldoorn Mike
303 Billingy Vaughn
304 Blaey de Martijn
305 Blois de Peter
306 Bokx de Hanc
307 Bonnema Wytse
308 Boorsma Anne
309 Bos Rene
310 Brandsma Erik
311 Cabrales Macarena
312 Chu Sander
313 Cortenraad Sander
314 Cremers Ton
315 Custers Jerome
316 Daele van Joost
317 De Bruyne Jonas
318 Dijk van John
319 Doornebos Marcel
320 Dorst van Jan-Jaap
321 Eijlers Arjen
322 Erkel van Rogier
323 Eyckmans Philip
324 Finklenberg Remy
325 Fokkema Niels
326 Galle Billy
327 Gestel van Corne
328 Graaf de Klaas Hille
329 Grinsven van Twan
330 Hartemink Koen
331 Hartvelt Martin
332 Heinen Dajo
333 Hengst den Robin
334 Heuvel van den Stein
335 Hiensch Fleur
336 Huitema Erwin
337 Hulsman Chris
338 Karamat Ali Jeroen
339 Kayacan Erdo
340 kerckhoffs alfred
341 Kints van Daphne
342 Kippersluis van Wim
343 Klaasse michel
344 Klerkx Joep
345 Kloet de Laurens
346 Knijnenburg Marc
347 Kolvoort Arjan
348 Koornneef Berne
349 Korte de Arian
350 Kouwe van der Koen
351 Krijtenburg Aart
352 Kruithof Kremer Delphin
353 Leeuwen van Marc
354 Lefèbvre Yannick
355 Lenaerts Patrick
356 Lorier Alex
357 Loy Bart
358 Maas Peter
359 Maas Ivar
360 Maijstre Jacques
361 Marinus Roy
362 Markusse Michiel
363 Meel van Janneke
364 Meeren Ruud
365 Mohammad Ahmed
366 Mossel van Ger
367 Nevrlka Alexander
368 Ooij van Mark
369 Oostendorp Vincent
370 Ózpeynirci Emrah
371 Pieters Hosea
372 Pijnenburg Pieter
373 Plukker Maurice
374 Pocas Filipe
375 Pothof Thomas
376 Provo Davy
377 Ras van Marcel
378 Reto Davide
379 Roekel van Ad
380 Rombouts Maikel
381 Rozendaal Rene
382 Schobben Dave
383 Schreuders Thomas
384 Schuit van der Maike
385 Schuurman Jeroen
386 Sellies Henrik
387 Slooten Frank
388 Smeets Aafke
389 Snel Rianne
390 Statius Muller Nico
391 Swart Camiel
392 van der Pijl Marco
393 Varkevisser Francesc
394 Veenman Laurens
395 Vegt van der Harrie
396 Veltkamp Marcel
397 Venema Jessica
398 Verbeek Yolande
399 Verheijen Peter
400 versteegen paul
401 Vries de Sander
402 Waal van der Tom
403 Waarden van Pieter
404 Weerdhuizen van Minke
405 Wegewijs Lennart
406 Werff van der Jelle
407 Westelaken van de Mark
408 Wiel van de Arno
409 Willems Jesse
410 Wils Joris
411 Winter de Mariska
412 Withagen Bart
413 Wolff Edwin
414 Zuidgeest Edwin
415 Zuijdgeest Yolande
416 Koppen van Cor

417 Meeuwen van Evert

Duo’s/Trio’s

426 Team Jurg Goeree
427 Team Roy van der Voorn
428 Team Het Korte trio
429 Team Vleespijl 2
430 Team Vleespijl 1
431 Team Gewoon Gezond Fit
432 Team Danniek Vinkenvleugel
433 Team DreamTeam
434 Team Schildpad
435 Team Aan Zee Oostvoorne derde wiel
436 Team Jan van der Marel
437 Team Michel Vollebregt
438 Team Djeramy Clement
439 Team Eh Beheer
440 Team Boerensport Verhaar