Deelnemers

Hieronder de lijst met deelnemers voor de editie van 2022. Deze lijst is een overzicht van de inschrijvingen die gedaan zijn op https://mijn.triathlonbond.nl/. De inschrijving is pas definitief na betaling.

Laatste update: 23 april 2022

NK Heren
Aart van Wijk
Ad Kempen
Alan van Dam
Anne Floris Bottema
Anton Reijerse
Arie Franke
Bas van Zaane
Ben Kuiken
Ben Schell
Berco Breugem
Bert Bommerson
Bjorn Hanegraaf
Bryan van Rutten
Casper Kwakkel
Cees van Houten
Cees Schep
Cordy Pittens
Corne Kool
Daniel Jansen
Daniel Nagel
Dennis Schipper
Dick Commandeur
Dick Stevens
Dirk Wijnalda
Donald Janssen
Dylan Besten
Dylan Thissen
Edward Meeuwisse
Edwin Dasselaar
Erik Doornbos
Erik-Simon Strijk
Erik van den Haak
Fred Noorlander
Gerard van der Weerd
Gerrit Alkema
Gerrit Bouhuis
Gert-Jan Pingen
Gert-Jan de Vast
Gerwin Kamps
Gwenaël Hanon
Harold Guliker
Harry Kraak
Henk van Laar
Henk Michiels
Henkjan Meier
Hein van Uffelen
Henk Galenkamp
Hilly Panjer
Hinke van Wezep
Hugo Went
Izak Hanse
Jan Blokland
Jeike Wallinga
Jelle Brontsema
Jelle Meens
Jelle van Wensveen
Jeroen Hijstek
Jeroen Korstanje
Jeroen Kos
Jeroen Visser
Jesse van Hulst
Jim van der Burg
Jisk Hoogervorst
Joffrey Groenendaal
Johan van Zanten
John Pfaff
Joost Bokkers
Joost van Breda
Jurriën voor in ‘t Holt
Justin Boone
Koen Hijman
Koos Zut
Lars Heijnsdijk
Leendert de Heer
Leo van Egmond
Leon van der Wilde
Luigi Tricoli
Maarten Borsten
Machiel Ittmann
Mark Waaijenberg
Mark Wesdijk
Martin Oosters
Martijn van Gemerden
Martijn Paalman
Matthijs den Ouden
Max Funnekotter
Melvin Welsink
Michael Leuven
Michael Meijer
Michel Besseling
Mike van den Breul
Niek Heldoorn
Niels Esmeijer
Niels Grote Beverborg
Oliver Dussine
Onno van Gils
Pascal Franken
Pascal Valentijn
Paul Folman
Paul Lebouille
Peter Kuin
Peter Simons
Peter Verbeek
Piet Jonkers
Pieter Sikkers
Pim Lebouille
Pim Smits
Raymond Olsthoorn
Remco Verboekend
Remi Boon
Remko Siers
Remko Wijnbergen
Rene Hoep
Richard de Groot
Richard de Haan
Richard Prakken
Rick Huisman
Rinse van de Ouweelen
Rob Riksen
Rob Wijfje
Robert Hol-Penning
Robert de Korte
Robert van der Toorn
Ron Band
Ron van der Pol
Ronald Kleverlaan
Rudy Dupree
Rui-Peng Wang
Sam Kraaijeveld
Simon Lise
Stefan van Dijk
Stefan Picavet
Stefan Timmermans
Steff Overmars
Stephan van Eijk
Sven Strijk
Sven van Zwol
Thijs Roovers
Tijmen van der Burgt
Tjarco Koppenaal
Tjeerd Bruijn
Tsjomme Ozinga
Toine Hulshof
Tom Ostlender
Ton Elie
Ton Hijman
Tonny Blom
Vincent Vergeer
Wilbert de Veer
Willem de Voogd
Wolter van Popta

NK Dames 
Andrea Gerbrands
Annemieke Vliegen
Annemarie Arkema
Astrid Wijnsma
Audrey Breur
Britt van Rooij
Carla Broers
Corina Knijnenburg-van Gelder
Diana Gorter-van Diemen
Dieuwertje Bax
Ellen Wilms
Gea Boschker-Post
Ilona Eversdijk
Ineke van den Berg
Ingrid Eelkema
Ingrid Haas
Jacoline Zilverentant
Janien Lubben
Jeannette Lebouille
Jolanda ten Brinke
Katja Duurland
Liane van Egmond
Lotte van der Zee
Marianna Kant
Morena Stevens
Paula van der Pouw-Kuiper
Priscilla Moorman
Sandra Smeets
Susan Hijman
Theresia Offringa
Yvonne Hiemstra

Open Serie
Aafke Smeets
Ad van Roekel
Ahmed Mohammad
Alex Lorier
Alexander Nevrlka
Arian de Korte
Arjan Kolvoort
Arjen Eijlers
Arno van de Wiel
Bart van der Heijden
Bart Loy
Berne Koornneef
Billy Galle
Björn van Til
Chris Hulsman
Corne van Gestel
Dajo Heinen
Dave Schobben
Davide Reto
Edwin Wolff
Edwin Zuidgeest
Eric van de Wiel
Erwin Huitema
Emrah Ózpeynirci
Evert van Meeuwen
Filipe Pocas
Fleur Hiensch
Francesc Varkevisser
Frank Slooten
Ger van Mossel
Hans de Bokx
Harrie van der Vegt
Henrik Sellies
Ivar Maas
Jacques Maijstre
Janneke van Meel
Jelle van der Werff
Jeroen Schuurman
Jerome Custers
Jessica Venema
Joep Klerkx
John van Dijk
Joost van Dale
Klaas Hille de Graaf
Koen Hartemink
Koen van der Kouwe
Laurens de Kloet
Laurens Veenman
Lennart Wegewijs
Macarena Cabrales
Maike van der Schuit
Maikel Rombouts
Marc Knijnenburg
Marco van der Pijl
Marcel van Ras
Marcel Veltkamp
Mariska de Winter
Mark van Ooij
Mark van de Westelaken
Martijn de Blaey
Martin Hartvelt
Maurice Plukker
Michel Andriese
Michiel Markusse
Mike Appeldoorn
Minke van Weerdhuizen
Miranda van Rijswijk
Nico Statius Muller
Niels Fokkema
Patrick Lenaerts
Paul Versteegen
Peter de Blois
Peter Verheijen
Philip Eyckmans
Pieter de Man
Pieter Peijnenburg
Pieter van Waarden
Rene Bos
Robin den Hengst
Rogier van Erkel
Roy Bes
Roy Marinus
Ruud Meeren
Sander Chu
Sander Cortenraad
Sander de Vries
Saskia Tiggelaar
Stein van den Heuvel
Suzan Tuinier
Tom van der Waal
Ton Cremers
Twan van Grinsven
Vaugn Billingy
Vincent Oostendorp
Wim van Kippersluis
Wytse Bonnema
Yolande Verbeek
Yolande Zuijdgeest

Duo’s/Trio’s
Team Vleespijl 1
– Laura Roels
– Ed van der Pijl
– Roland van Raaijen

Team Vleespijl 2
– Frenk van den Berg
– Jethro de Vos
– Jesse van der Pijl

Team Gewoon Gezond Fit
– Jasper van Heusden

Team Jurg Goeree
– Jurg Goeree

Team Roy van der Voorn
– Roy van der Voorn

Team Jan-Pieter de Kort
– Jan Pieter de Kort